przejdź do Sochaczew.pl
206460 odwiedzin

XX Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Henryka Orzeszka

A A A
XX Halowy Turniej Piłki Nożnej im,H. Orzeszka

W niedzielę 07.01.2018 Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji przy współudziale Szkoły Podstawowej Nr 6 oraz KS Oldboy Orkan Sochaczew byli organizatorami XX Turnieju Halowej Piłki Nożnej im. Henryka Orzeszka. Na terenie Szkoły Podstawowej Nr 6  o godz. 10.00 odbyło się uroczyste otwarcie turnieju przez V-ce Burmistrza Miasta Sochaczew Dariusza Dobrowolskiego, podczas uroczystości głos zabrał sekretarz stanu w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów Maciej Małecki, Dyrektor MOSiR Mieczysław Głuchowski oraz Dyrektor SP Nr 6 Jadwiga Sikorska. Ponadto, wśród zaproszonych gości w uroczystości uczestniczyli Wicestarosta Tadeusz Głuchowski, Naczelnik Wydziału Sportu i Organizacji Pozarządowych Agata Kalińska, Z-ca Dyrektora MOSiR Anna Ulicka, Wiceprzewodniczący Rady Miejskiej Arkadiusz Karaś, Kierownik Obiektów Sportowych MOSiR Marzena Kacprzak. Następnie delegacja z wiązanką Andrzej Paluch i Grzegorz Kucharski udali się na cmentarz komunalny Relację przy mikrofonie oraz sekretariat zawodów prowadził Tomasz Marciniak. Nad bezpieczeństwem zawodników czuwała Aneta Zyger.

 

XX Turniej Halowej Piłki Nożnej im. Henryka Orzeszka

SOCHACZEW 07.01.2018

  1. BZURA CHODAKÓW 
  2. WISŁA PŁOCK 
  3. POLONIA WARSZAWA 
  4. ŻYRARDOWIANKA
  5. OLDBOY KIELCE 
  6. ORKAN SOCHACZEW        

 

Harmonogram gier

Numer meczu

Godzina

Numery drużyn

Drużyna I

Drużyna II

Wynik meczu

1

10.00-10.20

1-6

Bzura Chodaków

Orkan Sochaczew

0:2

2

10.20-10.40

2-5

Wisła Płock

Oldboy Kielce

0:0

3

10.40-11.00

3-4

Polonia Warszawa

Żyrardowianka

2:2

4

11.00-11.20

1-5

Bzura Chodaków

Oldboy Kielce

1:0

5

11.20-11.40

2-4

Wisła Płock

Żyrardowianka

2:1

6

11.40-12.00

3-6

Polonia Warszawa

Orkan Sochaczew

4:1

7

12.00-12.20

4-5

Żyrardowianka

Oldboy Kielce

1:1

8

12.20-12.40

1-3

Bzura Chodaków

Polonia Warszawa

0:2

9

12.40-13.00

2-6

Wisła Płock

Orkan Sochaczew

2:0

10

13.00-13.20

1-4

Bzura Chodaków

Żyrardowianka

0:3

11

13.20-13.40

2-3

Wisła Płock

Polonia Warszawa

2:3

12

13.40-14.00

5-6

Oldboy Kielce

Orkan Sochaczew

2:1

13

14.00-14.20

1-2

Bzura Chodaków 

Wisła Płock 

5:1

14

14.20-14.40

3-5

Polonia Warszawa 

Oldboy Kielce 

1:3

15

14.40-15.00

4-6

Żyrardowianka 

Orkan Sochaczew 

3:2

 

Tabela końcowa

     

Poz.

 Drużyna

Punkty

BZ

BS

Z

R

P

1

Polonia Warszawa

10

12

8

3

1

1

2

Żyrardowianka Żyrardów

8

10

7

2

2

1

3

Oldboy Kielce

8

6

4

2

2

1

4

Wisła Płock

7

7

9

2

1

2

5

Bzura Chodaków

6

6

8

2

0

3

6

Orkan Sochaczew

3

6

11

1

0

4

 

Orkan Sochaczew:
Andrzej Orliński, Tomasz Szatkowski, Sławomir Gajewski, Marcin Makowiecki (1 gol) Rafał Wojciechowski (2), Paweł Witczak, Marcin Trzos, Piotr Szatkowski (3)

 

Bzura Chodaków:
Wojciech Wiciak, Krzysztof Bargieł (1 gol), Mariusz Wiciak (4), Robert Poddenek, Robert Kołodziejczak, Rafał Walczak (1), Grzegorz Szypszak, Czesław Znajdek 

 

 

Końcowa kolejność:

1 Polonia Warszawa

2 Żyarrdowianka Żyrardów

3 Oldboy Kielce

4 Wisła Płock

5 Bzura Chodaków

6 Orkan Sochaczew

 

Najlepszy bramkarz – Ryszard Bedla (Oldboy Kielce)

Najskuteczniejszy zawodnik – Paweł Molga (Oldboy Kielce) – 4 gole

 

Najlepsi zawodnicy w poszczególnych drużynach:

Polonia Warszawa – Bartek Podobas

Żyrardowianka Żyrardów – Stanisław Nalej

Oldboy Kielce – Paweł Molga

Wisła Płock – Rajmund Koperek

Bzura Chodaków – Mariusz Wiciak

Orkan Sochaczew – Piotr Szatkowski

 

 

 

 

Tabelka krzyżowa

 

Bzura

Orkan

Wisła

Kielce

Polonia

Żyrardowianka

Bzura Chodaków

 

0:2

5:1

1:0

0:2

0:3

Orkan Sochaczew

2:0

 

0:2

1:2

1:4

1:3

Wisła Płock

1:5

2:0

 

0:0

2:3

2:1

Oldboy Kielce

0:1

2:1

0:0

 

3:1

1:1

Polonia Warszawa

2:0

4:1

3:2

1:3

 

2:2

Żyrardowianka Żyrardów

3:0

3:1

1:2

1:1

2:2

 

 

 

Tabela po 1. kolejce

     

 

Punkty

BZ

BS

Miejsce

Bzura Chodaków

0

0

2

6

Orkan Sochaczew

3

2

0

1

Wisła Płock

1

0

0

4/5

Oldboy Kielce

1

0

0

4/5

Polonia Warszawa

1

2

2

2/3

Żyrardowianka Żyrardów

1

2

2

2/3

 

Tabela po 2. kolejce

     

 

Punkty

BZ

BS

Z

R

P

Miejsce

Bzura Chodaków

3

1

2

1

0

1

4

Orkan Sochaczew

3

3

4

1

0

1

3

Wisła Płock

4

2

1

1

1

0

2

Oldboy Kielce

1

0

1

0

1

1

5

Polonia Warszawa

4

6

3

1

1

0

1

Żyrardowianka Żyrardów

1

3

4

0

1

1

6

 

 

Tabela po 3. kolejce

     

 

Punkty

BZ

BS

Z

R

P

Miejsce

Bzura Chodaków

3

1

4

1

0

2

4

Orkan Sochaczew

3

3

6

1

0

2

3

Wisła Płock

7

4

1

2

1

0

2

Oldboy Kielce

2

1

2

0

2

1

6

Polonia Warszawa

7

8

3

2

1

0

1

Żyrardowianka Żyrardów

2

4

5

0

2

1

5

 

 

 

 

 

 

Tabela po 4. kolejce

     

 

Punkty

BZ

BS

Z

R

P

Miejsce

Bzura Chodaków

3

1

7

1

0

3

6

Orkan Sochaczew

3

4

8

1

0

3

5

Wisła Płock

7

6

4

2

1

1

2

Oldboy Kielce

5

3

3

1

2

1

4

Polonia Warszawa

10

11

5

3

1

0

1

Żyrardowianka Żyrardów

5

7

5

1

2

1

3

 

Tabela po 5. kolejce

     

 

Punkty

BZ

BS

Z

R

P

Miejsce

Bzura Chodaków

6

6

8

2

0

3

 

Orkan Sochaczew

3

6

11

1

0

4

6

Wisła Płock

7

7

9

2

1

2

4

Oldboy Kielce

8

6

4

2

2

1

3

Polonia Warszawa

10

12

8

3

1

1

1

Żyrardowianka Żyrardów

8

10

7

2

2

1

2

 

 

 

 

Drużyny otrzymały pamiątkowe puchary za zajęte miejsca. Najlepsi zawodnicy drużyn oraz najlepszy bramkarz turnieju i najskuteczniejszy strzelec turnieju otrzymali statuetki.

 

Ponadto, drużyny miały zapewnioną  wodę mineralną oraz tradycyjnie słodki poczęstunek w kawiarence dzięki hojności lokalnych cukierni. Po turnieju zawodnicy poszczególnych drużyn mieli okazję wspólnie spędzić czas przy obiadokolacji, której w dużej mierze fundatorem był Arkadiusz Bolimowski.

Turniej sędziował zespół  w obsadzie : Łukasz Trawiński,  Krystian Gołębiewski oraz Waldemar Kaniewski.

Profesjonalną oprawę muzyczną turnieju prowadziła firma p. Pawła Trafalskiego.

Autorem fotorelacji z turnieju jest  p. Antoni Trawiński , która ukaże się w najbliższym czasie.

Sponsorzy XX turnieju

 

1.         BURMISTRZ MIASTA SOCHACZEW  -PIOTR OSIECKI

2.         STAROSTA SOCHACZEWSKI -JOLANTA GONTA

3.         WÓJT GMINY SOCHACZEW –MIROSŁAW ORLIŃSKI

4.         MOSIR W  SOCHACZEWIE –MIECZYSŁAW GŁUCHOWSKI

5.         SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6   - JADWIGA SIKORSKA

6.         FIRMA  AGNES-BUD  - AGNIESZKA I SŁAWOMIR KREPS

7.         CUKIERNIA JEZNACH – KATARZYNA I PIOTR KUJAWA

8.         CUKIERNIA LUKRECJA – IWONA I DARIUSZ MAKOWSCY

9.         DOM WESELNY U BOLKA- ARKADIUSZ BOLIMOWSKI

10.       FIRMA  MG PROMOS –PAWEŁ TRAFALSKI

11.       FIRMA BRAMSTAL –MAREK BRYŃSKI

12.       PPU „ HEGOR” –GRZEGORZ FELCZAK

13.       OLDBOY ORKAN SOCHACZEW -ANDRZEJ GRZYBOWSKI

 

Serdeczne podziękowania dla sponsorów turnieju oraz wszystkich, którzy przyczynili się do organizacji XX Turnieju halowej piłki nożnej im. Henryka Orzeszka.

Z ramienia MOSiR organizatorem turnieju była Marzena Kacprzak.

XX Halowy Turniej Piłki Nożnej im. Henryka Orzeszka

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość