przejdź do Sochaczew.pl
206461 odwiedzin

XXIV edycja ALPS, sezon 2017/2018

A A A

Drużyna Wolne Elektrony zwyciężyła w XXIV edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, drugie miejsce przypadło obrońcy tytułu z poprzedniej edycji SRS Most Wyszogród. Trzecie miejsce zajęli siatkarze z GOSiRu Babice a czwarte Volley Sochaczew.

Nagrody dla najlepszych zawodników trafiły do:
Najlepszy Przyjmujący – Jakub Rykała (Wolne Elektrony)
Najlepszy Środkowy – Kamil Dorodziński (Volley Sochaczew)
Najlepszy Atakujący – Artur Rokicki (KS Piast Feliksów)
Najlepszy Rozgrywający – Grzegorz Kozak (SRS Most Wyszogród)
Najlepszy libero – Adam Cierebiej (Volley Sochaczew)
MVP sezonu – Marcin Jakubowski (GOSiR Babice)

Składy drużyn XXIV edycji Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej:

Wolne Elektrony: Krzysztof Wąsowski, Maciej Kenig, Rafał Szwede, Michał Gmurek, Damian Szachowicz, Mateusz Rosa, Daniel Markuszewski, Kamil Ziółkowski, Jakub Rykała, Jakub Pągowski, Damian Sieczkowski, Mateusz Antoszewski, Antoni Gołębiewski, Sebastain Skonieczny, Michał Kiełbasa

SRS Most Wyszogród: Grzegorz Kozak, Łukasz Lewandowski, Emil Jasiński, Jerzy Jędrzejak, Radosław Pachelski, Marcin Błaszczyk, Piotr Błaszczyk, Tomasz Rogoziński, Piotr Rasztemborski, Kamil Fortas, Mariusz Pakuła

GOSiR Babice: Karol Rusak, Kamil Rusak, Marcin Jakubowski, Paweł Zackiewicz, Paweł Dryński, Mariusz Cendrowski, Piotr Łuczak, Mateusz Grabowski, Krzysztof Twardowski, Wojciech Zakościelny, Sebastian Dryński, Michał Dryński, Marcin Palczak

Volley Sochaczew: Robert Gajda, Michał Werłaty, Adam Cierebiej, Łukasz Smędowski, Jakub Stasiak, Krzysztof Rąg, Damian Rąg, Krzysztof Mamcarz, Kamil Dorodziński, Dawid Dorodziński, Jacek Raczkowski, Tomasz Walczewski, Maciej Nowicki, Andrzej Koźbiał, Rafał Giszter

ZSR CKU Sochaczew: Piotr Mydlak, Bartłomiej Kacprzak, Bernard Kacprzak, Krzysztof Wójcik, Wojciech Socha, Sławomir Grzelak, Marcin Gawroński, Konrad Tomaszewski, Przemysław Woźniak, Mateusz Szymczyk, Maksymilian Supera, Marcin Zwierz, Mateusz Plichta, Tomasz Jurczak


KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Artur Rokicki, Mateusz Koperski, Patryk Kowalski, Mateusz Burzyński, Piotr Fergin, Kamil Wójcik, Mateusz Grzegorek, Mateusz Smotarski, Adrian Kucharewicz, Adam Wiśniewski, Paweł Kucharski, Mateusz Ostrowski, Dawid Walkiewicz, Damian Ziombski

Teresin: Grzegorz Podenas, Robert Woźniak, Mateusz Leszczyński, Dariusz Wawrzyńczak, Krystian Woźnicki, Sławomir Antoniak, Robert Stańczak, Maciej Wójcik, Marcin Wrzosek, Leszek Nidziński, Konrad Kierzkowski, Mariusz Tomczak, Dominik Wieczorek, Kamil Kaczmarek, Karol Sapiogórski

  

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość