przejdź do Sochaczew.pl
255554 odwiedzin

Aktualności

A A A

Kalendarz imprez 2017

KALENDARZ IMPREZ 2017.pdf

W tegoroczne wakacje Miejski Ośrodek Sportu i Rerkreacji zorganizował 3 festyny dla dzieci. Pierwszy odbył się już 23 czerwca

 

29 lipca

Festyn dla dzieci – Integracyjny Ogród Zabaw i Sportu Al.600-lecia

Blisko 4 godziny zabawy, malowania buziek, baniek mydlanych, balonów i przede wszystkim roześmianych , wspaniałych dzieci na sobotnim festynie na terenie Integracyjnego Ogrodu Zabaw i Sportu

Bawiliśmy się chustą , zrobiliśmy wyścigi gąsienic, pokonaliśmy tory przeszkód i przeciągaliśmy linę. Można było pojeździć na deskorolkach, czy spróbować chodzenia na szczudłach.

Dzieci wystąpiły w balonowym przedstawieniu o zaklętej królewnie, smoku i superbohaterze, a także wzięły udział w wyścigu balonowych kaczek.

Udział wzięło ok. 60/70 osób

 

26.08.2017r. Festyn dla dzieci "Wiejska sielanka"

W sobotę 26 sierpnia na terenie Integracyjnego Ogrodu Zabaw i Sportu przy Al. 600 -lecia odbył się festyn dla dzieci pod hasłem „Wiejska sielanka” . Zgodnie z obietnicami . Nie zabrakło malowania buziek, kolorowanek, zabaw z chustą. Bawiliśmy się również m.in. w „strzyżenie owiec”, „konne i kurze wyścigi”, skubanie kukurydzy, "sadzenie ziemniaków" czy „łapanie konia na lasso”. Największym powodzenie cieszyła się jednak „sztuczna krowa”, co widać na załączonych zdjęciach. Dziękuję wszystkim uczestnikom i oczywiście niezawodnym wolontariuszom z Klubu Wolontariuszy przy MOPS Sochaczew za pomoc oraz panu Przemysławowi Wasilewskiemu za pyszne soki z Tęczowego Ogrodu.

Na terenie Integracyjnego Ogrodu Zabaw i Sportu organizowane są różnego rodzaju festyny i pikniki dla dzieci. 

Co roku tradycyjnie urządzany jest Dzien Dziecka, organizowany przez Burmistrza Sochaczewa. Odbywaja się tu pikniki dla całych rodzin, w 2016 roku organizowane przez Klub dla Rodzin Wesoła Chata. Organizujemy rózne pokazy np. zumby czy treningów siłowych - w 2016 roku we współpracy z Platinium Gym & Fitness. Swoje festyny organizują okoliczne przedszkola czy stowarzyszenia. W czerwcu 2016 r. odbyła się również impreza pod hasłem Słodki Sochaczew, we współpracy z firmą MARS i Urzędem Miejskim.

 

 

kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość