przejdź do Sochaczew.pl
234448 odwiedzin
Amatorska Liga Piłki Siatkowej po II kolejce

Wyniki II kolejki Amatorskiej Ligi Piłki Siatkowej, Hala sportowa, ul. Chopina 101, 28.10.2018 r.

ZSR CKU Sochaczew – Teresin 0:3 (15:25, 22:25, 20:25)

ZSR CKU Sochaczew: Przemysław Woźniak, Wojciech Socha, Maksymilian Supera, Bernard Kacprzak, Marcin Zwierz, Marcin Topolski, Sławomir Grzelak, Kamil Dorodziński, Cezary Michalski

Teresin: Robert Woźniak, Krystian Woźnicki, Karol Sapiogórski, Piotr Czaplicki, Konrad Kierzkowski, Maciej Wójcik

 

Zawodnikiem meczu został Karol Sapiogórski (Teresin)

 

SRS Most Wyszogród – Volley Team Płock 0:3 (22:25, 16:25, 23:25)

SRS Most Wyszogród: Tomasz Rogoziński, Jerzy Jędrzejak, Radosław Pachelski, Mariusz Pakuła, Marcin Błaszczyk, Łukasz Lewandowski, Marek Nowak

Volley Team Płock: Paweł Jankowski, Bartłomiej Jankowski, Adam Hejcelman, Kamil Witkowski, Piotr Domański, Przemysław Kowalski, Patryk Jóźwiak, Patryk Szulecki

 

Zawodnikiem meczu został: Piotr Domański (Volley Team Płock)

 

Volley Sochaczew – KS Piast Feliksów 1:3(20:25, 25:17, 22:25, 25:27)

Volley Sochaczew: Andrzej Koźbiał, Michał Werłaty, Krzysztof Rąg, Jakub Stasiak, Tomasz Walczewski, Krzysztof Mamcarz, Damian Rąg, Jacek Raczkowski

KS Piast Feliksów: Piotr Ostrowski, Mateusz Burzyński, Piotr Fergin, Łukasz Ostrowski, Artur Rokicki, Grzegorz Podenas, Adrian Kucharewicz, Adam Wiśniewski, Mateusz Koperski, Mateusz Ostrowski

 

Zawodnikiem meczu został Artur Rokicki (KS Piast Feliksów)

 

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo – Wolne Elektrony 2:3 (20:25, 18:25, 25:22, 25:21, 13:15)

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo: Bartosz Wójtewicz, Dominik Chojnacki, Mateusz Koźniewski, Piotr Grabowski, Daniel Bigos, Kacper Wójtewicz, Mateusz Raczyński, Daniel Kopycki, Patryk Gmurczyk, Mateusz Mrośkiewicz

Wolne Elektrony: Krzysztof Wąsowski, Jakub Rykała, Maciej Kenig, Jakub Sakowski, Michał Kiełbasa, Michał Adamczyk, Dawid Czupryński, Daniel Markuszewski

 

Zawodnikiem meczu został Jakub Sakowski (Wolne Elektrony)

Tabela po II kolejce:

Lp.

Nazwa drużyny

M

Punkty

Sety

Stosunek

setów

Punkty setowe

Stosunek punktów

1.

Wolne Elektrony

2

5

6:3

2

207:183

1,13

2.

KS Piast Feliksów

2

5

6:3

2

201:187

1,07

3.

UKS Siatkarz Stare Babice

1

3

3:0

 

75:47

1,60

4.

Volley Team Płock

2

3

4:3

1,33

170:162

1,05

5.

Teresin

2

3

3:3

1

122:132

0,63

6.

ZSR CKU Sochaczew

2

3

3:4

0,75

158:170

0,93

7.

Volley Team Zjednoczeni Bulkowo

1

1

2:3

0,67

101:108

0,94

8.

SRS Most Wyszogród

2

1

2:6

0,33

156:182

0,86

9.

Volley Sochaczew

2

0

2:6

0,33

174:193

0,90

 

Zawody sędziował Łukasz Sosiński.

A A A
28.10.2018
godz.17:00
 
kontakt
imię i nazwisko
adres e-mail
wiadomość